The following Wall of Famers have completed all Master Level Filtration courses.

Alabama

Mike Bendolph - Mobile, AL

Michael Bradford - Eva, AL

Tony Knight - Cottondale, AL

Phil Shanholtzer - Prattville, AL

William Sloan - Gadsden, AL

Alaska

Trevor Carbaugh - Anchorage, AK

Andrew Hofer - Anchorage, AK

Christopher Ratliff - Anchorage, AK

Michael Victorious - Hall, AK

Jim Wilde - Cardston, AK

Arizona

Cliff Bakemeier - Phoenix, AZ

Bruce Barton - Phoenix, AZ

Scot Budden - Glendale, AZ

Larry Chipley - Glendale, AZ

David Crownover - Chandler, AZ

C. C. Cullumber - Phoenix, AZ

Steve Davis - Avondale, AZ

William Fischer - Phoenix, AZ

Scott Hereder - Peoria, AZ

Dean Hill - Buckeye, AZ

Dennis Klena - Kingman, AZ

Brent Klomparens - Mesa, AZ

Todd Luxton - Peoria, AZ

Dennis Mercer - Mesa, AZ

Gary Perttula - Scottsdale, AZ

Andy Ruddock - Prescott, AZ

Lopeti Tauveli - Chandler, AZ

Neil Trout - Surprise, AZ

David Trujillo - Phoenix, AZ

Ronnie Turley - Avondale, AZ

Greg Weingardt - Wickenburg, AZ

Arkansas

Leon Adams - Little Rock, AR

Michael Allen - Little Rock, AR

Frank Butts - North Little Rock, AR

Joshua Davis - Jacksonville, AR

Doug Dulany - Cabot, AR

David Freeman - Benton, AR

Tony Garbarino - Hot Springs National Park, AR

Cassandra Jackson - Little Rock, AR

David Rhiddlehoover - Little Rock, AR

Paul Rolando - Phoenix, AZ

Jason Starling - Little Rock, AR

John Thompson - Wynne, AR

Harald Wallace - Little Rock, AR

Australia

Bradley Down - Dalby, AU

David Brettell - Dalby, AU

Daryl Gibbs - Albury, AU

Thane French - Queensland, AU

Nathan Minter - Dalby, AU

Tony Newnham - Perth, AU

Michael Wieland - Dalby, AU

Barbados

Dominic Brooker - St. Michael, Barbados

Belize

Ari Aguilar - Belmopan, Belize

Delmer Dueck - Belmopan, Belize

Cecil Dunn - Belmopan, Belize

Brazil

Marcos Ferreira da Silva - Sao Paulo, Brazil

British Columbia

Jeff Burwash - Surrey, BC

Mark Elliott - Kelowna, BC

Kevin Gerber - Kelowna, BC

Jordan Knutsvik - Kelowna, BC

Brian Koehler - Kelowna, BC

Nathan Matis - Kelowna, BC

Maxwell Parker - Kelowna, BC

Daryl Utigard - Westbank, BC

California

Jim Allen - Orange, CA

John Allen - Sacramento, CA

Ronald Alpert - Adelanto, CA

Larry Andrews - Industry, CA

Chuck Atwood - Concord, CA

Vince Blanchard - Sacramento, CA

J. R. Branch - Paso Robles, CA

Kevin Brandenburg - Pleasanton, CA

Craig Breskin - Rancho Cucamonga, CA

David Burch - Sacramento, CA

Roosevelt Burnette, Jr - Rancho Cucamonga, CA

Isaac Cardenas - Pasadena, CA

Luis Cedillo - Sacramento, CA

Susie Chivers - San Jose, CA

Harold Clark - Sacramento, CA

Brian Click - Nevada City, CA

Bill Copeland - LaVerne, CA

Chris Couvrette - Sacramento, CA

Kevn Cun - Los Angeles, CA

Manuel De La Cruz - Monterey Park, CA

Steve Dessert - Camarillo, CA

Troy Dries - Sacramento, CA

Steve Erickson - Sacramento, CA

Gregory Ferguson - Pleasanton, CA

Eric Findley - Pleasanton, CA

Stephen Flores - Los Angeles, CA

Marcus Franco - Los Angeles, CA

Greg Goble - Murrieta, CA

Andrew Gonzalez - Scarborough, CA

Albert Guardamagni - Richmond, CA

Samuel Haberman - Costa Mesa, CA

David Hanson - S El Monte, CA

Ryan Havlu - Anaheim, CA

Rich Hogan - Lakewood, CA

David Holguin - Mira Loma, CA

Debbi Karoly - Banning, CA

Kyle Kelley - Ojai, CA

Bert Kramer - Glendora, CA

Jim LaGrone - Colusa, CA

Gayanandra Lal - Oakland, CA

Peter Lu - Rosemead, CA

Willie Mack - Anderson, CA

Nick Magana - West Covina, CA

Rob Marz - Sacramento, CA

Steve Martin - Pleasanton, CA

Andrea McGee - San Ramon, CA

Danny McKay - Sacramento, CA

Ron McVey - Colusa, CA

Robert Miller - Linden, CA

John Misken - Riverside, CA

Luis Moya - Los Angeles, CA

Steve Muthig - Brea, CA

Bob Nishi - Pollock Pines, CA

Satendra Pal - Oakland, CA

Dustin Parker - Pollock Pines, CA

Gildo Pena - Rosemead, CA

Timothy Pennels - Riverside, CA

Len Peterson - Castro Valley, CA

Charles Phipps - Sacramento, CA

Chris Pollock - Glendora, CA

Dan Rachels - Manteca, CA

Randell Reseck - Lakewood, CA

Michael Sarringar - Yuba City, CA

Dan Sassaman - Roseville, CA

Mohan Sivasankaran - Lomita, CA

Kent Skeen - Sacramento, CA

Michael Sorensen - Sacramento, CA

Mike Stinson - Redlands, CA

Jamie Taylor - Ventura, CA

John Thompson - Hercules, CA

Robert Turner - Chino, CA

Robert Vargas, Jr. - Menifee, CA

Brian Vladyka - Clayton, CA

Robert Waller Jr. - Rancho Cucamonga, CA

Curtis Weaver - Yuba City, CA

John Wendler - San Rafael, CA

Ken Williams - Lake Elsinore, CA

Canada

Andre Abdul - Toronto, Ontario

Ali Ahmed - Ajax, Ontario

Asad Ahmed - Brampton, Ontario

Nabeel Ahmed - North York, Ontario

John Akinola - Mississauga, Ontario

Eric Anderson - Yarmouth, Nova Scotia

Jon Anderson - Scarborough, Ontario

Rob Alexander - Winnipeg, Manitoba

Lawrans Amer - Toronto, Ontario

Shane Andrews - Toronto, Ontario

Marcus Apaloo - Pickering, Ontario

Jeff Arnott - Newmarket, Ontario

Mandeep Assi - Brampton, Ontario

Jagjeet Athwal - Holland Landing, Ontario

Victoria Austin - Aurora, Ontario

Talha Aziz - Mississauga, Ontario

Alex Baluyot - Scarborough, Ontario

Brendan Barnett - Uxbridge, Ontario

Kevin Berot - Toronto, Ontario

Kevin Bhairo - Scarborough, Ontario

Aaron Boateng - Brampton, Ontario

Joey Borsa - Toronto, Ontario

Mike Bottiglieri - Toronto, Ontario

Philippe Boudreault - St-Etienne-de-lauzon, Quebec

Cody Bradshaw - Saskatoon, Saskatchewan

Nicolas Brathwaite - Oshawa, Ontario

Kyle Broughton - Brampton, Ontario

Alwayne Brown - Ajax, Ontario

Traveine Burton - Toronto, Ontario

Elwig Cameron - Ajax, Ontario

Larry Cameron - Humboldt, Saskatchewan

Christian Cantin - Sherbrooke, Quebec

John Case - Lumsden, Saskatchewan

David Cassim - Newmarket, Ontario

Amrit Chahal - Brampton, Ontario

Phillip Chan - Newmarket, Ontario

Satkirat Chakkal - Brampton, Ontario

Sonny Joshua Chandra - Milton, Ontario

Linting Chen - North York, Ontario

Lucky Chhoeum - Rexdale, Ontario

Howard Chih - Toronto, Ontario

Chanjyot Chima - Mississauga, Ontario

Richard Chin - Markham, Ontario

Tyler Christie - Courtice, Ontario

John Clough - Dorchester, Ontario

Paul Cockfield - Ajax, Ontario

William Cole - London, Ontario

Fabian Coley - Toronto, Ontario

Vanessa Collins - Brampton, Ontario

Karlon Conliffe - Toronto, Ontario

Andrew Conner - Pickering, Ontario

Jacques Contant - Repentigny, Quebec

Juanito Cuaresma - North York, Ontario

Jeremey Cumming - Sarnia, Ontario

Artur Da Costa - Toronto, Ontario

Jon Dacosta - Pickering, Ontario

Shawn Darnbrough - Keswick, Ontario

Craig Davey - New Glasgow, Nova Scotia

Shelby Davis - Eldorado, Ontario

Joseph De Guzman - Scarborough, Ontario

Sariff Deochand - Brampton, Ontario

Claude Desloges - Lansdowne, Ontario

Palbinder Dhaliwal - Brampton, Ontario

Paramijit Singh Dhaliwal - Brampton, Ontario

Daniel Diduch - Ajax, Ontario

Mohammed Diwan - Toronto, Ontario

Zachary Drotos - Toronto, Ontario

Clark Dobby - Perth, Ontario

Laura Dubois - Winnipeg, Manitoba

Joshua Ebanks - Scarborough, Ontario

Brett Edwards - Brampton, Ontario

Dominic Elias - Toronto, Ontario

Ceejay Ellis - Toronto, Ontario

Taylor Evans - Jacksons Point, Ontario

Sebastian Fazari - Barrie, Ontario

Anthony Ferri - Toronto, Ontario

Gord Findlay - Thunder Bay, Ontario

Shane Fleming - Regina, Saskatchewan

Bob Forsyth - Saskatoon, Saskatchewan

Gerald Froese - Altona, MB

Sydney Furber - Yorkton, Saskatchewan

Jordan Gallant - Waterdown, Ontario

Bhav Teg Garcha - Brampton, Ontario

Behailu Genita - Toronto, Ontario

Bradley George - Toronto, Ontario

Gagan Ghotra - Brampton, Ontario

Rinaldo Gilkes - Scarborough, Ontario

Kelvin Enrique Henriquez Gomez - North York, Ontario

Evgeny Goncharov - North York, Ontario

Geoff Greatrix - Oshawa, Ontario

Dharmpreet Grewal - Brampton, Ontario

Navbir Grewal - Bolton, Ontario

Randy Haider - Moose Jaw, Saskatchewan

Kevin Hall - Regina, Saskatchewan

Devon Halstead - Toronto, Ontario

Sugiarto Hartono - Mississauga, Ontario

Ryan Hatvani - Richmond Hill, Ontario

Kevin Hildebrand - Winkler, MB

Marcus Hines - Toronto, Ontario

Stefan Hines - Brampton, Ontario

Steven Hood - Scarbrough, Ontario

Curtis Holness - Brampton, Ontario

Stacey Hooper - Calgary, Alberta

Paul Horner - Toronto, Ontario

Todd Hume - Stouffville, Ontario

Trevor Hustins - Portage La Prairie, Manitoba

Junran Huang - Brampton, Ontario

Justin Hurren - Oshawa, Ontario

Mohammed Hussain - Toronto, Ontario

Manvir Iduruwavidana - Etobicoke, Ontario

Bob Ireland - Perryvale, Alberta

Liana Ireland - Edmonton, Alberta

Shai Ivey-Latibeaudiere - Brampton, Ontario

James Janas - Mississauga, Ontario

Behailu Genita - Toronto, Ontario

Tomasz Jablonski - Toronto, Ontario

Christopher Joachimides - Toronto, Ontario

Dwayne Johnson - Calgary, Alberta

Raymond Johnson - Toronto, Ontario

Aaren Jones - Toronto, Ontario

Greg Jones - Thornhill, Ontario

Nigel Joseph - Toronto, Ontario

Stephen Joseph - Toronto, Ontario

Akash Juneja - Mississauga, Ontario

San Kang - Toronto, Ontario

Quresh Kattavazi - Scarborough Ontario

Akshay Katoch - Toronto, Ontario

Michael Kawa - Toronto, Ontario

Adam Kelusky - Oshawa, Ontario

Clifton Kerr - Scarborough, Ontario

Andrew Key - Pickering, Ontario

Taher Khan - Mississauga, Ontario

Manvir Khela - Brampton, Ontario

Joseif Kirolos - Barrie, Ontario

Dennis King - Govban, Saskatchewan

Jordan Knutsvik - Kelowna, British Columbia

Aaron Kunji - Brampton, Ontario

Marlon Lall - Brampton, Ontario

Sean Langdon - Toronto, Ontario

Raymond Langlois - Prince Albert, Saskatchewan

Ka-Po (Sunny) Law - Scarborough, Ontario

Dylan Leblanc - Brampton, Ontario

Andrew Lepage - Pickering, Ontario

Andre Lewin - Toronto, Ontario

Ryan Lopez - Mississauga, Ontario

Christopher MacLean - Campbellford, Ontario

Gurwinder Mahal - Brampton, Ontario

Mohsan Malik - Toronto, Ontario

Jacob Malu - Thornhill, Ontario

Maninder Mand - Mississauga, Ontario

Jeffrey Maneja - Brampton, Ontario

Ajay Mann - Scarborough, Ontario

Justin Marshall - Winnipeg, Manitoba

Tyler Marson - Gilford, Ontario

Angel Martillo - Toronto, Ontario

Jordan Martin - Scarborough, Ontario

George Mathieu - Mayo, Yukon

Nathan Matis - Kelowna

John McArthur - Owen Sound, Ontario

Gary McLachlan - Gananoque, Ontario

Wesley McClure - Peterborough, Ontario

Jonathan Medina - Ajax, Ontario

Harry Mensah - Woodbridge, Ontario

Garth Metras - St Constant, Quebec

Tracy Miersch - Owen Sound, Ontario

Scott Miller - Pickering, Ontario

Nathan Minter - Dalby, QLD

Kim Mitchell - Cavan, Ontario

Fawaaz Mookshah - North York, Ontario

Amroy Moore - Toronto, Ontario

Sheridan Moore - Toronto, Ontario

Garrett Mryglod - Winnipeg, Manitoba

Timothy Muise - Yarmouth, Nova Scotia

Imraan Murji - Toronto, Ontario

Imran Mursleen - Toronto, Ontario

Dylan Muscat - Etobicoke, Ontario

Vazir Ali - Nanji - Richmondhill, Ontario

Nicholas Narine - Brampton, Ontario

Scott Nolin - Saskatoon, Saskatchewan

Denver Nuttall - Toronto, Ontario

John O'Grady - Eganville, Ontario

Jencer Orellana - Maple, Ontario

Brian Owusu - Missisagua, Ontario

Sergey Palcikov - Richmond Hill, Ontario

Daniel Paska - Etobicoke, Ontario

Anthony Perricciolo - Woodbridge, Ontario

Shaun Persaud - Toronto, Ontario

Ken Peters - Winnipeg, Manitoba

Brian Pietz - Courtice, Ontario

Anthony Pistillo - Vaughan, Ontario

Nicholas Pottinger - Scarborough, Ontario

Kuldip Rai - Brampton, Ontario

Todd Raines - Sult Ste. Marie, Ontario

Mark Ramos - Mississauga, Ontario

Dave Ramrattan - Scarborough, Ontario

Harminder Randhawa - Brampton, Ontario

Sean Ratchford - Scarborough, Ontario

Chris Rego - Waterdown, Ontario

Najam Riaz - Brampton, Ontario

Wesley Ridler - Thunder Bay, Ontario

Jason Roberts - Toronto, Ontario

John Robichaud - Brookfield, Nova Scotia

Jason Rodrigues - Brampton, Ontario

Steve Russell - Regina, Saskatchewan

Pierre Sabourin - Oshawa, Ontario

James Sahlani - Toronto, Ontario

Ali Salah - Toronto, Ontario

Matana Salah - Toronto, Ontario

Mehakdeep Sandhu - Brampton, Ontario

Sandip Sandhu - Brampton, Ontario

Vishal Sanger - Toronto, Ontario

Jeff Schultz - Millbrook, Ontario

R. Sebastian - Oshawa, Ontario

Hardeep Sekhon - Scarborough, Ontario

Hareeshan Sellathurai - Toronto, Ontario

Robert Sewell - Kirkland Blvd, Quebec

Curtis Shaak - Markham, Ontario

Vinesh Sharma - Toronto, Ontario

Harmenpreet Singh - Brampton, Ontario

Manraj Singh - Brampton, Ontario

Nick Smith - Hamilton, Ontario

Barath Sockalingam - Brampton, Ontario

Jashpreet Sohal - Vaughan, Ontario

Leo Solorsano - Toronto, Ontario

Michelle Somerville - Grande Prairie, Alberta

Gregory Soogrim - Brampton, Ontario

Andrew Spettoli - Markham, Ontario

Frank St. Pierre - Monkland, Ontario

Randy Stawnichy - Edmonton, Alberta

Dan Steadman - Edmonton, Alberta

Ben Stickney - Elmira, Ontario

Han Su - Toronto, Ontario

Bill Sutton - Winnipeg, Manitoba

Xin Tang - Mississauga, Ontario

Gurwinder Thind - Brampton, Ontario

Al Thompson - Georgetown, Ontario

Murray Thomson - Souris, Manitoba

Denver Tran - Scarborough, Ontario

Alexander Trepanier - Mississauga, Ontario

Rick Trueman - Flin Flon, Manitoba

Ricky Truong - Markham, Ontario

Nkosilomusa Tshabangu - Toronto, Ontario

Daryl Utigard - Westbank

Lenar Vargas - Toronto, Ontario

Dmytro Veremenko - Woodbridge, Ontario

Matthew Virgin - Brampton, Ontario

Pablo Wang - Richmond Hill, Ontario

Dan Welham - Oshawa, Ontario

Brandon West - Mississauga, Ontario

Todd Westwood - Winnipeg, Manitoba

Brynn Wettergreen - Calgary, Alberta

Josh Wiebe - Morris, MB

Nimron Wilson - Mississauga, Ontario

Adam Wood - London, Ontario

Michael Worthington - Scarborough, Ontario

Devon Worrall - Brooklin, Ontario

Cameran Young - Mississauga, Ontario

Wan Li Yu - Scarborough, Ontario

Umair Zahid - Brampton, Ontario

Colorado

David Andreff - Lakewood, CO

Danny Beissel - Colorado Springs, CO

Brian Nielsen - Lakewood, CO

Eladio Torres - Denver, CO

Columbia

Andres Anzola - Bogota, Columbia

Rommy Hermosa Calderon - Funza, Columbia

Jose Camilo Valest Sandoval - Bogota, Columbia

Esteban Morales Mejia - Columbia

Luis Hernando Ramirez Castano - Columbia

Carolina Colorado Sarmiento - Columbia

Arturo Baena Zuluaga - Columbia

Colombo

Nushan Kariyapperuma - Sri Lanka, Columbo

Connecticut

Chris Gleason - East Hartfort, CT

Andrew Gould - Vernon, CT

Ray Kaiser - Cromwell, CT

Ken LaPierre - East Windsor, CT

Joe Newcombe - Stratford, CT

Aaron Oates - East Granby, CT

Mark Ognan - E. Windsor, CT

Rich Pelletier - Wolcott, CT

Scott Washburn - Stratford, CT

Costa Rica

Marlon Bejarano - San Jose

Carlos Brenes - Santa Elena, Heredia

Jeremy Arias Castillo - Zapote, San Jose

Reyner Robert Castillo - Heredia

Jose Miguel Castro Chinchilla - San Isidro De, Heredia

Kolvin Cyrus - Zapote, San Jose

Michael David - Santa Elena, Heredia

Josue Velez Matamoros - San Isidro, San Jose

Dennis Mendez - San Isidro, Heredia

Michael Mora Delgado - San Jose

Jorge H. Rodriguez Rojas - San Jose

Carlos Andres Solis Rodriguez - San Jose

Jorge Mora Rubi - Santa Elena, Heredia

Andres Solano - San Isidro, Heredia

Heiner Valerio Carballo - Heredia

Jeffrie Vargas Fonseca - Heredia

Gilbert Vargas Gutierrez - San Jose

Alejandro Chacon Zamora - San Isidro, Heredia

Czech Republic

Josef Navara - Nove Mesto Nad Metuki

Delaware

Shawn Alaburda - Wilmington,  DE

Kevin Apostolico - Wilmington, DE

Dan Arnold - Newport, DE

Brandon Banks - Newark, DE

Alex Ciuffetelli - Hockessin, DE

Luis Colon - Wilmington, DE

Dillon Conroy - Newark, DE

Richard Dinardo - Hockessin, DE

Kyle Figgs - Wilmington, DE

Raul Flores - Wilmington, DE

Jorge Garduno - Prices Corner, DE

Tyler Giles - Wilmington, DE

Darius Gillis - Wilmington, DE

Pamela Gonzalez - Wilmington, DE

Kevin Hagerty - Greenville, DE

Andre Hopkins - Prices Corner, DE

Damien LeCompte - Wilmington, DE

David Levoli - Wilmington, DE

Robert Malm - Wilmington, DE

Melvin Matthews - Wilmington, DE

David McCarter - Wilmington, DE

Nathaniel McCoy - Wilmington, DE

Christopher McKnight - Wilmington, DE

Kyle Meredith - Wilmington, DE

John Nelson - Wilmington, DE

Jordan New - Wilmington, DE

Zach Norris - Wilmington, DE

Darryl Price - Wilmington, DE

Ernest Radick - Claymont, DE

Chris Remedio - Wilmington, DE

Max Rucinski - Wilmington, DE

Tom Serenbetz - Prices Corner, DE

Terrik Smith - Wilmington, DE

Jeffrey Thompson - Milford, DE

John Walls - Hockessin, DE

Neville Waters - Wilmington, DE

Cameron White-Mills - Wilmington, DE

Yuhanna Whye - Wilmington, DE

Stan Wolski - Wilmington, DE

Egypt

Ahmed Adb Elmeguid - Alexandria, Egypt

Medhat Mohammed Fayed - Alexandria, Egypt

Ahmed Hamouda - Alexandria, Egypt

Emad Metwaly - Alexandria, Egypt

Mohamed Salama - Cairo, Egypt

Florida

Ahmed Abd Elmeguid - Miami, FL

David Anderson - Kissimmee, FL

Sly Anthony - Miami, FL

Christopher Antis - Anthony, FL

Takeshi Rolando Antunez - Miami, FL

Fadi M. Arwani - Miami, FL

Angelo Bevacqua - Orlando, FL

Bill Birch - Davenport, FL

Brad Birdsell - Orlando, FL

Jeff Birdsell - Orlando, FL

Karl Boehm - Longwood, FL

Michael Boles - Cottondale, FL

Kathy Bowers - Orlando, FL

John Brunke - Miami, FL

Luis Hernando Ramirez Castano - Miami, FL

Adam Holodick - Orlando, FL

Fuad Chehade - Miami, FL

Clive Clarke - Orlando, FL

J. R. Cooke - Jacksonville, FL

Waylon Cooke - Middleburg, FL

Dave Counterman - Pompano Beach, FL

Ted Crockett - Port Richey, FL

Matthew Crosby - Orlando, FL

Aaron Daggett - Miami, FL

Bruce Delong - Tampa, FL

Bob Drapp - Orlando, FL

Delmer Dueck - Miami, FL

Kenneth Dunn - Miami, FL

Fred Eckhardt - Port Charlotte, FL

Ahmed Abd Elmeguid - Miami, FL

Eric Feltman - Kissimmee, FL

Robert Fernandez - Miami, FL

Sam Finch - Wauchula, FL

Cody Frank - Crescent City, FL

Manuel Gallardo - Miami, FL

Martin Gan - Miami, FL

Robert Goodwin - Debary, FL

Tony Graef - Orlando, FL

Sean Hart - Winter Haven, FL

Michael Heyman - Astatula, FL

George Johnson - Wauchula, FL

Glenn Jones - St Cloud, FL

Nushan Kariyapperuma - Miami, FL

Art Klobucar - Port Orange, FL

Aguilera Luis - Miami, FL

Mayura Mahaarachchi - Miami, FL

Dale Mentzel - Orlando, FL

Esteban Morales Mejia- Miami, FL

William Mitchell - Lecanto, FL

Stephen Mole - Orlando, FL

Danny Moore - Orlando, FL

Esteban Morales Mejia - Miami, FL

David Motes - W Palm Beach, FL

Scott Myers Sr - Orlando, FL

Ryan Nankivell - Miami, FL

Omar Nasreddine - Miami, FL

Josef Navara - Miami, FL

Jim O'Hara - Valrico, FL

Alex Painter - Tampa, FL

Jerry Parker - High Springs, FL

Herbert Parks - Orlando, FL

Steve Pifer - Saint Cloud, FL

Dominick Saffioti - Clermont, FL

Mohamed Salama - Miami, FL

Orlando Santana - Sunrise, Florida

Henry Schinte Sanchez - Miami, FL

Carolina Colorado Sarmiento - Miami, FL

Michael Schmuckle - Jacksonville, FL

Sean Schuchart - Jacksonville, FL

Thomas Scott - Apopka, FL

Idrimuni Charith de Silva - Miami, FL

Joe Smiley - Saint Cloud, FL

Charles Snyder - St. Cloud, FL

James Sosa - West Palm Beach, FL

John Von Hartmann - Orlando, FL

Ron Walker - Lake Worth, FL

Mark Whiting - Edgewater, FL

Jason Widger - Oviedo, FL

James Wilder - Deltona, FL

George Wilson - Orlando, FL

Rick Wilson - Melbourne, FL

Tony Worley - Miami, FL

Alejandro Chacon Zamora - Miami, FL

Arturo Baena Zuluaga - Miami, FL

Georgia

Michael Ashmore - Luthersville, GA

David Bond - Palmetto, GA

Russell Cantrell - McCaysville, GA

Timothy Carson - Locust Grove, GA

Charles Case - Statesboro, GA

Cory Clauer - Cumming, GA

Chris Cooper - Dawsonville, GA

Tyler Day - Cumming, GA

Justin Downing - Dawsonville, GA

Tommy Evans - Mitchell, GA

Lee Greene - Winder, GA

Tina Henderson - Marietta, GA

Brent Klinedinst - Ludowici, GA

Ricky Lee - Atlanta, GA

Ethan Odom - Cumming, GA

Jason Reier - Meldrim, GA

Jason Riley - Macon, GA

Stuart Schardl - Dawsonville, GA

Greg Taylor - Austell, GA

Robert Tuders - Cummings, GA

Dennis Wilson - Glennville, GA

Christopher Yard - Dawsonville, GA

Charles Young - Murrayville, GA

Guatemala

Daniel Garcia - Guatemala

Hawaii

Brady Metcalf - Pahoa, HI

Jay Nakamura - Pukalani, HI

Ryan Tabar - Pahoa, HI

Honduras

Rolando Antunez - San Pedro Sula

Idaho

Alan Black - Terreton, ID

Wyatt Brown - Spirit Lake, ID

Michael Collins - Grangeville, ID

Tyler Condon - Rathdrum, ID

Laurie Donald - Rupert, ID

Nicole Erdmann - Buhl, ID

Scott Herman - Athol, ID

Dale Kinloch - Chubbuck, ID

Fred Kudrna - Athol, ID

Jessica Lebsock - Post Falls, ID

Olof Norlander - Spirit Lake, ID

Blake Petersen - Terreton, ID

Allan Smith - Lewiston, ID

Dominik Tiffany - Post Falls, ID

Dustin Watts - Blackfoot, ID

Phil Wilson - Rathdrum, ID

Illinois

James Ahrens - Franklin Park, IL

Joseph Brosio - Prairie View, IL

Bill Bryan - Elmhurst, IL

Jeremiah Busch - Herrin, IL

Horacio Cabrales - Chicago, IL

Dean Comer - Jerseyville, IL

Timothy Daly - Aurora, IL

Dennis Day - Jerseyville, IL

William Dobson - Riverton, IL

Scott Frontzak - Des Plaines, IL

Joe Giallombardo - Des Plaines, IL

Remy Gordon-Smith - Collinsville, IL

Justin Gosch - Princeton, IL

Bruce Gravitt - Glendale Heights, IL

John Gurnig - River Grove, IL

Brittany Hester - Paw Paw, IL

Tom Holland - Carbondale, IL

Scott Kitzman - Newark, IL

Eric Liebmann - Belleville, IL

Kenneth Lumpkin - Chicago, IL

David Mangles - Swansea, IL

Carlos Montoya - McHenry, IL

George Neuhalfen - Malden, IL

Cecil Oglesby - Glendale Heights, IL

Michael Overturf - Effingham, IL

Fredrick Plumlee - Harrisburg, IL

David Mangles - Swansea, IL

Chris Rahn - Waterloo, IL

Otto Robinson - Edwardsville, IL

Shadow Rush - Streator, IL

Mike Sarver - Walnut, IL

Chris Sedabres - Fairview Heights, IL

Carson Tuttle - Rock Island, IL

Stephen Walenkiewicz - Wilmington, IL

Steven Wasserman - Des Plaines, IL

Timothy Watters - Staunton, IL

Jason Welch - Bethalto, IL

Indiana

Jeff Bonner - Indianapolis, IN

James Cutler - Dublin, IN

Randy Davis - Noblesville, IN

Dean Fullen - Bloomington, IN

James Haag - Westfield, IN

Vaughn Hobbs - Richmond, IN

Tim Johnson - Indianapolis, IN

Cecil Mains - Indianapolis, IN

Andrew Robers - Jasonville, IN

Justin Roessler - West Lafayette, IN

Sean Rohrer - Brazil, IN

Richard Scritchfield - Bloomington, IN

Dave Vaughn - Bloomington, IN

Iowa

Kevin Carpenter - Norwalk, IA

Stephen Embrey - Emmetsburg, IA

William Jackson - Clinton, IA

Clayton Kannas - Ankeny, IA

Doug Martin - Monona, IA

Robert Reichard - McGregor, IA

Randy Turner - Ft. Dodge, IA

Carson Tuttle - Rock Island, IA

Kansas

Matt Ayalla - Derby, KS

David Burl - Cimarron, KS

Peewee Corter - Scott City, KS

Ryan Curran - Girard, KS

Coralene Franklin - Wichita, KS

Edward Gunnels - Leavenworth, KS

Ed Hillman - Quinter, KS

Justin Kurtz - Overland Falls, KS

Robert (Bill) Linn - Wichita, KS

Larry McCray - Derby, KS

Robert Pennington - Leavenworth, KS

Anthony Ries - Wichita, KS

Jeffrey Sentman - Leavenworth, KS

Steve Severtson - Hutchinson, KS

Greg Shores - Goodland, KS

Brett Todd - Scott City, KS

Lloyd Torres - Leavenworth, KS

Bev Wood - El Dorado, KS

Austin Wright - Lawrence, KS

Kentucky

Matt Arnold - Owensboro, KY

Justin Berg - Campbellsville, KY

Steven Boone - Elizabethtown, KY

Marty Brown - Franklin, KY

Jack Burton - Stamping Ground, KY

Jackie Cooper - Augusta, KY

Joe Copeland - Benton, KY

Janis Denney - Elizabethtown, KY

Michael Dennis - Constantine, KY

William Druen - Elizabethtown, KY

Benjamin Hart - Big Clifty, KY

Rob Hartman - Waddy, KY

Jeremy Hatfield - Elizabethtown, KY

Terry Hensley - Ashland, KY

Robert Himes - Tollesboro, KY

Ricky Hudnall - Russellville, KY

John Jordan - Elizabethtown, KY

Michael Lrick - Lick Creek, KY

Laina Maldonado - Elizabethtown, KY

Joseph Maupin - Elizabethtown, KY

Jim McKenzie - Ashland, KY

Tim Miller - Prestonsburg, KY

John Neidlow - Canmer, KY

Blake Nichols - Boston, KY

Jerry Noble - Vine Grove, KY

Russ Parsons - Ashland, KY

Brian Pinson - Campbellsville, KY

Cory Queen - Paducah, KY

Scott Richardson, Ashland, KY

Nathan Scamihorn - Elizabethtown, KY

Josh Scarberry - Ashland, KY

William Slayton - Vine Grove, KY

Timothy Smith - Elizabethtown, KY

Andy Thomas - Brandenburg, KY

Johnny Turner - Glasgow, KY

Jordan Wheeler - Tompkinsville, KY

Brad Williamson - Elizabethtown, KY

Alton Worley - Brandenburg, KY

Lebanon

Omar Nasreddine - Bchamoun, Beirut

Louisiana

Gordon David - Lake Charles, LA

Michael Greenwaldt - Baton Rouge, LA

Chad Powell - West Monroe, LA

Randy Thompson - Farmerville, LA

Christine Younse - Ruston, LA

Maine

Travis Farrar - Topsfield, ME

Daryl Johnson - Greenfield Twp, ME

Joe Moore - South Portland, ME

Larry Pelletier - Corinna, ME

T. J. Peterson - Houlton, ME

Joe Young - Portland, ME

Dennis Wright - Madison, ME

Massachusetts

Marcus Buckley - Brockton, MA

George Carlin - Haverhill, MA

Joe Davie - Allston, MA

Michael Drolet - Ware, MA

Natalie Higgins - Ayer, MA

Rob Higgins - Ayer, MA

Thomas Irving - Brockton, MA

Brian Poor - Pepperell, MA

Dorreen Severance - Brockton, MA

Paul Tennis - Pepperell, MA

Maryland

Donald Aston - Stevensville, MD

James Bize - Columbia, MD

Aaron Broom - Baltimore, MD

Keith Deras - Derwood, MD

Richelet Etienne - Hyattsville, MD

Endel Falkenklous - Baltimore, MD

Travis Hall - Frederick, MD

Robert Harthausen - Lansdowne, MD

Sergio Hernandez - Silver Spring, MD

Don Himmer - Abingdon, MD

John King - Rockville, MD

Rod Lockmiller - Mountain Lake Park, MD

Andre Logan -District Heights, MD

Vincent LoPresti - Olney, MD

Matthew Richmond - Frederick, MD

Michael Scotton - Columbia, MD

John Sparks - Elkton,  MD

Frank Staggs - Westminster, MD

Mike Swinson - Abingdon, MD

Lawrence Washington - Lanham, MD

Mexico

Luis Norberto Chaparro Aldana - Chihuahua, Mexico

Manuel Gamez - Ninos Heroes, Queretaro

Felipe Garduno - Estado De, Mexico

Ramon Herrera - Mexicali, Mexico

Ernesto Luis Dominguez Juarez - Saltillo Co, Mexico

Ernesto Luis Dominguez Juarez Sr - Guadalupe, Mexico

Israel Navarro - Saltillo Co, Mexico

Juan Carlos Villa Martinez - Mexicali, Mexico

Ing. Victor Romero R - Mexico City, Mexico

Michigan

Brandon Beach - Vestaburg, MI

Nathaniel Bovay - Houghton Lake, MI

Andrew Brummel - Grandville, MI

William Burtt - Lowell, MI

Link Cecil - Jackson, MI

Stephen Chisek - Mt. Pleasant, MI

Dylan Cole - Jackson, MI

Dan Dahlgren - Iron Mountain, MI

Shane Dunbar - Big Rapids, MI

Dylan Van Dyke - Holland, MI

Daniel Fiero - Jackson, MI

Socorro Flores - Jackson, MI

Jesse Fritz - Harrison, MI

Patrick Frank - Allen Park, MI

John Gays - Saginaw, MI

Nicholas Glidden - Wixom, MI

Mattie Gollnick - South Lyon, MI

Matt Gottschalk - Clarkston, MI

Brandon Grosvenor - Decatur, MI

Joe Handziak - Big Rapids, MI

Jan Harley - Jackson, MI

Kevin Holley - Coldwater, MI

Cameron Jackson - Caro, MI

Joseph Krynicki - Clinton Township, MI

Lonelle Langston - Albion, MI

Sandy Larsen - Wayland, MI

Josh Larson - Grayling, MI

Nathan LeMarbe - Highland, MI

Mike Lewis - Commerce, MI

Alfredo Martinez - Hermosillo, SO

Tim Marshall - Fenton, MI

Jeff Maxson - Battle Creek, MI

Stephen May - Grand Rapids, MI

Russ McClellan - Morley, MI

Jeremy McDonell - Clinton Township, MI

Jacob Mergens - Milford, MI

Kevin Merkle - Big Rapids, MI

Brendon Morrow - Cheboygan, MI

Steven Mosier - Ypsilanti, MI

Evan Myers - Brooklyn, MI

Jamie Near - Shelby, MI

Ronn Neville - Posen, MI

Brad Page - South Lyon, MI

Philip Papendick - Battle Creek, MI

Jordon Pesce - Big Rapids, MI

Daryl Pohil - Harrison, MI

Scott Postma - Byron Center, MI

Zachary Prahl - Greenville, MI

Matthew Prucnell - Eastpointe, MI

Stephen Purdy - Warren, MI

Shawn Rickerd - Commerce, MI

John Rozegnal - Belmont, MI

Greg Samarian - Warren, MI

James Shafer - Reed City, MI

Justin Skym - Fenton, MI

Zach Smies - Caledonia, MI

Kyler Sulla - White Lake, MI

Jacob Tucker- Davison, MI

Andrew Vandam - Byron Center, MI

Matthew VanDenBerg - Imlay City, MI

Candy Vaughn - Burton, MI

Jason Wells - Charlevoix, MI

Brandon Wheeler - Big Rapids, MI

Evan Wheeler - Parma, MI

Mitchell Wiersma - Big Rapids, MI

Austin Williams - Grand Rapids, MI

Kris Williams - Garden City, MI

Jason Young - Big Rapids, MI

Steven Zemla - Elsie, MI

Minnesota

Christian Bakken - Two Harbors, MN

Ryan Johnson - Ham Lake, MN

Clint Krueger - Braham, MN

J. Shamus Lynch - Chaska, MN

Loren Morris - Anoka, MN

Tarry Morse - Anoka, MN

John Olson - Sauk Rapids, MN

Roger Peet - Osseo, MN

Jake Robberstad - Rogers, MN

Andrew Spang - Mankato, MN

Ryan Steinberg - Burnsville, MN

Joe Stellmach - Sartell, MN

Steve Steuck - Hutchinson, MN

Gary Stumm - Maple Grove, MN

Justin Wolbeck - Sauk Centre, MN

Mississippi

Jami Ferrell - Pearl, MS

David Powell - Kosciusko, MS

Hal Tadlock - Petal, MS

Ed Watson - Pearl, MS

Missouri

Tom Allen - Eldridge, MO

Robert Andrews - St. Charles, MO

Jack Berger - Arnold, MO

Zachary Banister - Imperial, MO

Sanel Becirovic - St Louis, MO

Kim Brant - St Joseph, MO

Josh Crane - St Louis, MO

Michael Demuri - Elkland, MO

Ramse Grace - St Joseph, MO

Colton Hurley - Kirksville, MO

Kyle Kaeshoefer - St Louis, MO

Michael Kaestner - St. Louis, MO

Howard Kemper - Saint Joseph, MO

John Marzuco - St Charles, MO

Russell McCoy - Monroe City, MO

Durr Mick - St Louis, MO

Mike Mitchell - Poplar Bluff, MO

Chris Schad - St Louis, MO

Tristan Seignette - Hamilton, MO

Kenneth Smith - Wentzville, MO

Mike VanMeter - Fenton, MO

Bryan Wilkison - Manchester, MO

Heath Wilkison - Ballwin, MO

Danny Wolfe - Huntsville, MO

Joe Zukowski, Manchester, MO

Montana

Tom Battrick - Lewistown, MT

Eric Eschler - Billings, MT

Duane Freyholtz - Missoula, MT

Paul Kennedy - Lewistown, MT

Claude Lusher - Missoula, MT

Thomas Murphy - Vaughn, MT

Nick Nagel - Kalispell, MT

Scott Nolin - Lewistown, MT

Carla Stafford - Shelby, MT

Darrell Stafford - Shelby, MT

Joe Toller - Lewistown, MT

Nebraska

Jeff Calhoun - Hastings, NE

Kyle Mattson - Pierce, NE

Garth Metras - Walthill, NE

Jimmy Redd - Omaha, NE

Jerry Sedivy - Walthill, NE

Nevada

Victor Oropeza, Carson City, NV

Scott Woolery - Reno, NV

New Hampshire

Jamie Denno - West Lebanon, NH

Warren Foster - Concord, NH

David Hopkins - Concord, NH

Ira Kamerman - Londonderry, NH

Doug Rich - Keene, NH

Steve Martin - West Lebanon, NH

Lisa Moody - Concord, NH

Jennifer Raymond - Concord, NH

Yvonne Scrofano - Wolfeboro, NH

Justin Tabor - Lebanon, NH

Jonathan Topham - Wolfeboro, NH

New Jersey

Bobby Ampole - Hammonton, NJ

Adam Barbara - Salem, NJ

Shawn Barnes - Collinswood, NJ

William Billingsley - Stratford, NJ

William Brandt - Maple Shade, NJ

Chuck Bukowczyk - Point Pleasant, NJ

Dale Butterworth - Marlton, NJ

Thomas Chiarella - Howell, NJ

Shawn Conklin - Clifton, NJ

Joel Colon - Camden, NJ

Edward Crippen - Blackwood, NJ

Ryan DeFelice - Newfield, NJ

Antonio Diaz - Moorestown, NJ

Michael Diehl - Lindenwold, NJ

Michael Dudley - Glassboro, NJ

Karl Fenton - Rockaway, NJ

Frank Hankins - Mantua, NJ

Irving Katz - Linden, NJ

Eli Marquez - Marlton, NJ

Hector Matos - Blackwood, NJ

Bill Maxwell - Marlton, NJ

Ernest Maxwell - Turnersville, NJ

Andrew McGlone - Somerdale, NJ

Chana Khim - Bristal, NH

Kyle Osisek - Gibbsboro, NJ

Brian McCann - Somerdale, NJ

Daniel Nieves - Dover, NJ

Steve Sanders - Blackwood, NJ

Riley Sasladino - West Lebanon, NJ

Juan Vega - Elmer, NJ

Edwin Villanueva - Collingswood, NJ

New Mexico

Michael Ackman - Carlsbad, NM

Aaron Kirby - Calsbad, NM

Paul Mager - Carlsbad, NM

Ken Martinez - Albuquerque, NM

Ash McCauley - Rio Ranch, NM

Ben Mora - Albuquerque, NM

Eric Renner - Alamogordo, NM

New York

Howard Austin - Hornell, NY

Kevin Becker - Hornell, NY

Rodney Beutel - Adams Center, NY

Toni Boner - Fredonia, NY

Jim Bonacci - Trumansburg, NY

Doug Bower - Seneca Falls, NY

David Brancheau - Adams Center, NY

Rick Bunker - Binghamton, NY

Patrick Corbett, Jr. - Millerton, NY

Mike Corcoran - Elmira, NY

Larry Della Corte - Staten Island, NY

Dave Cuddeback - Rochester, NY

Shannon Davis - Hornell, NY

Thomas Dayton - Jamestown, NY

Thomas Delaus - Fairport, NY

Domenic Derrigo - Watertown, NY

Bill Doetteri - Buffalo, NY

James Dye - Farmington, NY

Kyle Filkins - Adams Center, NY

Kenneth Freida - Rochester, NY

Randy Fulkerson - Watertown, NY

Michael Gorgia - Woodside, NY

Dale Hammond - North Bangor, NY

James Howell - Port Byron, NY

Gary Jackson - Newark, NY

Richard Jaroszynski - Falconer, NY

Casey Jarvis - Watertown, NY

Scottie Kaufman - Seneca Falls, NY

Richard Kilmer - Depauville, NY

David Kimmins - Liverpool, NY

Randy MacDonald - Massena, NY

Ryan MacNamara - Bath, NY

Michael Maggiore - Cheektowaga, NY

Dennis Millonzi - Fredonia, NY

Jeffrey Moulton - Canandaigua, NY

William Nygard - Dexter, NY

Chris O'Neil - Nassau, NY

Craig Pattington - Auburn, NY

Travis Paylor - Wolcott, NY

Rich Potter - Terrace Heights, NY

Elizabeth Scanion - Watertown, NY

Mandy Schultz - Watertown, NY

Charlie Sciolino - Rochester, NY

Brian Sherbino - Alexandria Bay, NY

James Sparatta - Almond, NY

Matthew Strader - LaFargeville, NY

Terry Torbitt - Rochester, NY

Jose Torres - Bronx, NY

Dennis Tucker - Bath, NY

Christopher Webster - Watertown, NY

Jessie Westmoreland - Watertown, NY

Tracy Willoughby - Watertown, NY

Michael Woodard - Philadelphia, NY

Bill Yandow - Rochester, NY

New Zealand

Ryan Nankivell - Whangaparaoa, Auckland

Nevada

Kyle Mattson - Pierce, NE

Nicaragua

Lester Alejandro Espinoza Mejia - Managua, Nicaragua

Luis Felipe Vargas Ojeda - Managua, Nicaragua

David Moises Romero Vargas - Managua, Nicaragua

North Carolina

Joey Alleva - Charlotte, NC

Richard Arrowood - Gastonia, NC

Dany Bell - Statesville, NC

Keith Biggerstaff - Forest City, NC

Robert Black - Mooresville, NC

Jeff Blocher - Garner, NC

Heath Brown - Garner, NC

Rhonda Bullard - Greensboro, NC

Benson Bunk - Mooresville, NC

James Bush - Statesville, NC

John Caico - Greenville, NC

Teresa Carlisle - Clinton, NC

Harry Carter - Shelby, NC

Jacob Coates - Locust, NC

Kyle Cochran - Garner, NC

Hugh Coll - Goldsboro, NC

Eric Collins - Goldsboro, NC

Rocco Colucci - Mooresville, NC

Philip Cooper - Maiden, NC

Jeffrey Covington - Mooresville, NC

Ben Curtis - Mooresville, NC

David Daniel - Mooresville, NC

Jeremy Darden - Goldsboro, NC

Andre Demers - Dobson, NC

Tom Devitt - Mooresville, NC

Brandon Downs - Mooresville, NC

Rodney Driver - Louisburg, NC

Joshua Dumas - Gastonia, NC

Rebecca Faile - Gastonia, NC

Glenn Feiste - Mooresville, NC

Randall Foote - Mocksville, NC

Christopher Ford - Cornelius, NC

Steve Freestone - Gastonia, NC

Paul Gilliam - Mebane, NC

Jason Gluck - Gastonia, NC

Lorenzo Gonzalez - Statesville, NC

Doug Gougler - Lewisville, NC

Wayne Greider - Sherrills Ford, NC

Scott Griffie - Gastonia, NC

Ian Harney - Williamston, NC

Barry Henderson - Greenville, NC

Craig Hibdon - Mooresville, NC

Michelle Hildreth - Wadesboro, NC

Daniel Hobbs - Lexington, NC

John Hohmann - Greensboro, NC

John Holly - Mooresville, NC

Ty Horton - High Point, NC

Joshua Houston - Claremont, NC

Charles Howell - Goldsboro, NC

Don Huffstetler - Gastonia, NC

Steven Johnson - Harrisburg, NC

Daniel Jones - Mooresville, NC

John Keoveunexay - Charlotte, NC

Brian King - Cornelius, NC

Michael Kiser - Pilot Mountain, NC

Scott Larson - Mooresville, NC

Chris Lawson - Kings Mountain, NC

Mark Lefler - Rockwell, NC

Carlton Lindsay - Winston Salem, NC

Jackie McClain - Gastonia, NC

James McGuire - Mooresville, NC

Michael Merritt - Mt Pleasant, NC

C. C. Mihovch - Wanchese, NC

Candy Nash - Gastonia, NC

Randy Paschal - Sanford, NC

Mary Pennington - Gastonia, NC

Kellie Rankin - Gastonia, NC

Jordon Reed - Gastonia, NC

Richard Robinson - Rockingham, NC

Dave Rossbach - Mooresville, NC

Henry Searles -Greenville, NC

Michael Sienerth -  Rockwell, NC

Ronnie Simmons; Mooresville, NC

Jonathan Skeen - Lexington, NC

Fanita Smith - Gastonia, NC

Marvin Smith - Locust, NC

Ryan Snow - Clinton, NC

Thomas Strangwolf - Mooresville, NC

Joel Stroupe - Mooresville, NC

Patrick Sullivan - Cornelius, NC

Tim Tarte - Gastonia, NC

Andy Taylor - Mooresville, NC

Zachary Taylor - Conover, NC

Shawn Thomas - Durham, NC

Dayton Thompson - Greenville, NC

Richard Touchette - Mooresville, NC

Robert Wadford - Greenville, NC

Thomas Weant - Davidson, NC

William Williams - Thomasville, NC

Doug Wolfe - Maiden, NC

Mike Zazeski - Mooresville, NC

North Dakota

Tyler Beaver - Forman, ND

John Berndt - Wilton, ND

Clay Jensen - Wahpeton, ND

Tom Schmitt - Grand Forks, ND

Donovan Zacharias - Kathryn, ND

Ohio

Lyle Allard - Portsmouth, OH

Carl Anderson - Milford, OH

Scott Barnes - Dayton, OH

John Ballmer - Northwood, OH

Preston Banks - Piketon, OH

Scott Barnes - Dayton, OH

Brandon Birch - Conneaut, OH

William Bloss - Piketon, OH

Robert Burba - Dayton, OH

Charles Cambell - E Liverpool, OH

Jason Carter - Fostoria, OH

John Chamberlain - Lancaster, OH

James Chambers - Beaver Creek, OH

Jake Chasteen - Dayton, OH

Curt Christenson - Columbus, OH

John Cordell - Columbus, OH

Heather Cottrill - Piketon, OH

Patricia Craft - Columbus, OH

Nick Dottore - Macedonia, OH

John Dowalgo - Columbus, OH

Randy Dyer - Dayton, OH

Michael Flannery - Portsmouth, OH

Marta Fout - Jackson, OH

Dean Fullen - Bloomington, OH

Connie Geary - Columbus, OH

John Gendrich - Cleveland, OH

Jon Gibson - Columbus, OH

Richard Green - Columbus, OH

John E Grieshop II - Grove City, OH

Michael Flannery - Portsmouth, OH

Troy Hedges - Lancaster, OH

Keith Henry - Cleveland, OH

Rick Hiles - Portsmouth, OH

Charles Hutchins - Warren, OH

Greg Jones - Beaver Creek, OH

Gary Justice - Piketon, OH

Mitch Keating - Portsmouth, OH

Evor Kerr IV - Brunswick, OH

Kyle Lake - Jefferson, OH

Danny Littlepage - Cincinnati, OH

Lary - Littlepage - Hamilton, OH

Sam Lord - Columbus, OH

Jason Miller - Dayton, OH

Cameron Moore - Lancaster, OH

Ricke North - Columbus, OH

James Troy Pennington - Portsmouth, OH

James Portale - Warren, OH

Rhonda Riley - Piketon, OH

Darrell Schell - Miamisburg, OH

Kurt Schreiber - Toledo, OH

Carl Schuttenberg - Streesboro, OH

Richard Scritchfield - Bloomington, OH

Mark Smith - Summersville, OH

Richard Stone - Portsmouth, OH

Jeffrey Stuyvesant - Jefferson, OH

Marc Teeters - Portsmouth, OH

Daniel Tipton - Portsmouth, OH

Vanessa Thompson - Jefferson, OH

Dave Vaughn - Bloomington, OH

Jeremy Vince - Cleveland, OH

Tristin Wengert - Lancaster, OH

Johnathan Wentworth - Jackson, OH

Belinda Wright - Jenkins, OH

Oklahoma

Cody Claunch - Wayne, OK

Ann Cowles - Tulsa, OK

Scott Cranford - Calera, OK

Peyton DeWitt - Pauls Valley, OK

William Dodd - Lindsay, OK

Tyler Drivere - Norman, OK

Wade Farnan - Alex, OK

Dustin Floyd - McLoud, OK

Preston Geyer, II - Woodward, OK

Hank Gillis - Oklahoma, OK

Levi Grooms - Blanchard, OK

Tyler Haney - Stigler, OK

James Hughes - Ponca City, OK

James Jervis - Edmond, OK

Jerry Kammerer - Woodward, OK

Bryan Matzek - Woodward, OK

Dusty McLaughlin - Elk City, OK

Jesse Mikkelson - Pauls Valley, OK

Austin Miller - Lindsay, OK

Brian Mullen - Moore, OK

Leon Murrin - McAlester, OK

Steve Myers - Elk City, OK

Jon Newburn - Newalla, OK

Delbert Noblitt - Blanchard, OK

Patrick Patterson - Warr Acres, OK

Cody Perry - Lindsay, OK

Taylor Ray - Edmond, OK

Saul  Resendiz - Purcell, OK

Justin Rohler - Ada, OK

Paul Russo - Purcell, OK

Ethan Smith - Noble, OK

Cody Somers - Lindsey, OK

Briar Stephens - Lexington, OK

Cody Stephens - Lexington, OK

Brad Taylor - Noble, OK

Coy Thrash - Norman, OK

Aaron Weyand - Noble, OK

Joel Wilbanks - Noble, OK

Tom Wilkinson - Edmond, OK

Jake Valentine - Noble, OK

Troy Vance - Woodward, OK

Oregon

Roy Hedges - Scappoose, OR

Timothy Koester - Lackawanna, OR

Josh Nelson - Medford, OR

Brandon Schouviller - Burns, OR

Kenneth Ticen - Oregon City, OR

John Williams - Medford, OR

Pennsylvania

John Barnhart - Latrobe, PA

David Beam - Exton, PA

Ella Bookwater - Mount Union, PA

Clint Booser - Erie, PA

Jeff Cancel - Myerstown, PA

Edward Clark - Palmyra, PA

Eric Davies - Exton, PA

Frank Del Pizzo - Exton, PA

Jim DeVita - Erie, PA

James DiLuzio - Erie, PA

Ken Drake - Exton, PA

Tom Dye - Grove City, PA

Steven Fair - Robesonia, PA

Jamie Forrester - Grove City, PA

Phil Fraser - Reading, PA

Don Fryer - Exton, PA

Erika Geist - Trevose, PA

Philip Ginter - Exton, PA

Matt Haag - Greenville, PA

Kyle Hall - Exton, PA

Mike Katchur - Reading, PA

Mike Kelly - Exton, PA

Jason Koppenhauer - Millersburg, PA

Larry Lambert - Meadville, PA

Lisa Lilly - Shermans Dale, PA

Mike Mahoney - Reading, PA

Tom Markley - Erie, PA

Brent McNabb - Allentown, PA

Gabriel McNabb - Wescosville, PA

Bob McNeish - Moon Township, PA

Wendell Melvin - Greenville, PA

David Mokrejs - Exton, PA

James Neary - Glenmoore, PA

Donald Oakes Sr - Exton, PA

Joel Osborne - Pittsburgh, PA

Randy Parsons, Jr. - Bangor, PA

Daniel Plaine - Dover, PA

Tony Rhed - Reynoldsville, PA

Terry Robinson - State College, PA

Brian Shefman - Exton, PA

Henry Shefman - Exton, PA

Steve Simmer - Erie, PA

William Smith - Exton, PA

Scott Sobel - Phoenixville, PA

Ryan Stephens - Erie, PA

Corey Stiely - Millersburg, PA

Joe Tenzycki - Allentown, PA

Steve Vanden-Eykel - Coatesville, PA

Glenn Vaughn - Greenville, PA

Hector Vazquez - Rutledge, PA

Donna Warner - Corry, PA

Dwayne Weldon - Exton, PA

Lanny Wolfer - Exton, PA

Stan Zucker - Exton, PA

Stanton Zucker - Gilbertsville, PA

Poland

Mateusz Biskup - Gostyn, Poland

Dominik Jarus - Gostyn, Poland

Blazej Majewski - Gostyn, Poland

Daryl Millard - Gostyn, Poland

Puerto Rico

Ernesto Rivera - Juncos, PR

South Carolina

Tommy Buckman - Hamer, SC

Billy Carson - Goose Creek, SC

Ryan Daiber - Summerville, SC

Jonathan Davenport - Newberry, SC

John DeLaney - Conway, SC

John Jackson - Dillion, SC

Michael Merritt - Mt Pleasant, SC

James Nance - Anderson, SC

Richard Smith - N Charleston, SC

Amanda Stephens - Columbia, SC

Jeremy Woyce - Whitby, SC

South Dakota

Jason Balster - Sioux Falls, SD

Sri Lanka

;Idirimuni Charith DeSilva - Wellampitiya, Colombo

Tennessee

Chris Akridge - White House, TN

Timothy Aldridge - White House, TN

Caitlyn Ashworth - White House, TN

Kaitlin Bailey - White House, TN

Will Banks - Goodlettsville, TN

Marvin Bankston - Memphis, TN

Steve Barbee - Clinton, TN

Kennady Barham - White House, TN

Miranda Barnes - Portland, TN

Spencer Beegle - Bartlett, TN

Quinn Bender - Knoxville, TN

Chelsea Bennett - Greenbier, TN

Donn Berney - Parrottsville, TN

Michaela Berry - White House, TN

Justen Briley - Cottontown, TN

Sandi Blankenship - Toon, TN

Justen Briley - Cottontown, TN

Benny Brown - Cottontown, TN

Charlie Bryant - White House, TN

Brandon Burton - White House, TN

Robert Byrd - White House, TN

Kenneth Cain - White House, TN

Levail Calvin - Memphis, TN

John Campbell - Millersville, TN

Corey Cantrell - Goodlettsville, TN

Dillon Carr - White House, TN

Revoldo Chillis - Bartlett, TN

Spencer Chowning - White House, TN

Eric Churchill - Millington, TN

Gregory Clark - Memphis, TN

Bradley Cole - Goodlettsville, TN

Kasey Coleman - Millersville, TN

Devonte Cook - White House, TN

Josh Cooper - White House, TN

Lawrence Cooper - Arlington, TN

Andrew Copeland - Bartlett, TN

Nathan Couch - White House, TN

Andrew Crague - White House, TN

Jacob Craig - White House, TN

Thad Creasy - Cottontown, TN</p>

Darrell Crouch - White House, TN

Johnathan Crunk - Goodletsville, TN

David Cuce - White House, TN

Joseph Davis - Goodlettsville, TN

Tyler Davenport - White House, TN

Paul DeMoura - White House, TN

Josh Denning - Cottontown, TN

Steven Dolan - Jackson, TN

Dylan Donoho - White House, TN

David Dorris - Cottontown, TN

Todd Dorris - Cottontown, TN

Kylan Draper - Memphis, TN

Shay Dunivant - White House, TN

Jonathan Duke - White House, TN

Nick Eagan - White House, TN

Josue Espino - White House, TN

Austin Ezekiel - Bartlett, TN

Brandon Farmer - White House, TN

T. W. Fisher - White House, TN

Ian Fox - Cottontown, TN

Paul Frye - Arlington, TN

Matt Gallimore - White House, TN

Hunter Gentry - White House, TN

Megan Gillaspia - White House, TN

Josh Graham - Bartlett, TN

Jonathan Grech - White House, TN

Alissa Gregory - White House, TN

Joshua Gregory - Millersville, TN

Jerome Gross - Memphis, TN

Ronnie Hampton - Johnson City, TN

Lane Hayes - White House, TN

Jaren Hayward - Memphis, TN

Jesse Hellem - Cottontown, TN

Kayla Helton - White House, TN

Stephen Hicks - Cottontown, TN

Trevor Holland - Bartlett, TN

Nathan Hoover - White House, TN

Tyler Hubarth - White House, TN

Chad Hudgins - White House, TN

Emmis Hunter - Cottontown, TN

Levi Hunter - White House, TN

Cameron Irvine - White House, TN

Ryan James - Goddlettsville, TN

Riley Jarrett - White House, TN

Jesse Jones - White House, TN

Rafiq Jones - Arlington, TN

Carlene Kalbes - White House, TN

James Kinsolving - White House, TN

Trey Kinsolving - Portland, TN

Jessie Kirkpatrick - White House, TN

Charles Kortright - Hendersonville, TN

Jacob Kortright - Goodlettsville, TN

Joshua Koschmider - White House, TN

Joshua Lambert - White House, TN

James Lane - White House, TN

Jack Law - White House, TN

James Lindsey - White House, TN

Justin Liss - Hendersonville, TN

KeDorian Logan - Memphis, TN

Richie Maharajh - Pearland, TX

William Martin - Memphis, TN

Daren Matthews - White House, TN

Angel Mays - Linden, TN

Marty Mays - Linden, TN

Taylor McCardle - White House, TN

Bruce McClure - White House, TN

Austin McCray - White House, TN

Sam McGee - White House, TN

Lauran McGuire - Goodlettsville, TN

Garrett McKinney - Arlington, TN

Regis McKinney - Bartlett, TN

Ethan McPherson - Cottontown, TN

John Melching - White House, TN

Keith Merritt - White House, TN

Cody Midgett - Cottontown, TN

Mike Minnick - Chattanooga, TN

Christopher Moore - White House, TN

Katie Moss - White House, TN

Terry Moss - Millington, TN

David Moran - White House, TN

Chris Nachazel - White House, TN

Travis Newberry - Gallatin, TN

Christopher Newman - White House, TN

Brittany Norman - Cottontown, TN

Kara Norman - Cottontown, TN

Dwight Newsome - Arlington, TN

Aaron Owens - White House, TN

Josh Parchman - Cross Plains, TN

Lars Pardue - White House, TN

Justin Patterson - Millersville, TN

Brandon Payne - Goodlettsille, TN

Gordon Pearson - Ripley, TN

Brandon Peppers - Bartlett, TN

Jason Perry - White House, TN

E.J. Pigues - Arlington, TN

Roger Puckett - Goodlettsville, TN

Austin Ragland - White House, TN

Austin Ramsey - White House, TN

Justin Randolph - White House, TN

Troy Raymond - White House, TN

Russell Reuther - White House, TN

Ashleigh Rhodes - White House, TN

Justin Rhoten - White House, TN

William Rich - Goodlettsville, TN

Taylor Rigsby - White House, TN

James Rippy - White House, TN

Benjamin Roberts - White House, TN

Nat Rogers - White House, TN

Jett Rohlfs - White House, TN

Alfred Rose - Covington, TN

Eric Rourke - White House, TN

Josh Russell - Hendersonville, TN

Will Russell - Cottontown, TN

Joshua Ryman - Hendersonville, TN

Keith Sawyer - Arlington, TN

Alex Scheel - Cottontown, TN

Cameron Scholes - White House, TN

Michael Scianni - Arlington, TN

Shaun Scianni - Lakeland, TN

Johnathan Scott - Cottontown, TN

Zachary Scott - Goodlettsville, TN

Steve Sempsrott - Portland, TN

Anthony Senft - White House, TN

Whitney Simpkins - White House, TN

Brandy Shank - White House, TN

Gregory Shaw - Millington, TN

Brian Shoemaker - White House, TN

Alex Smalley - White House, TN

Cory Smith - White House, TN

Jacob Smith - White House, TN

Larry Staten - Cottontown, TN

Mark Steele - Goodlettsville, TN

Chase Steffes - Cottontown, TN

Markus Stephens - Arlington, TN

Tyler Stribling - White House, TN

Jared Sturgell - Bartlett, TN

Cody Sweeney - White House, TN

Paul Taylor - Goodlettsville, TN

Savannah Teal - Goodlettsville, TN

Ethan Thomas - White House, TN

Justin Thomas - Goodlettsville, TN

Ethan Thompson - White House, TN

Allen Torbett - New Tazwell, TN

James Torrance - Cottontown, TN

A. J. Trenholme - Goodlettsville TN

Ray Underwood - White House, TN

Will Vandohlen - White House, TN

Charlie Vaughn - White House, TN

Chase Vaughn - White House, TN

Tyler Vaughn - White House, TN

Maria Vega - Goodlettsville, TN

Nick Veno - White House, TN

Brad Villines - White House, TN

Luis Vital - White House, TN

Andrew Washington - Memphis, TN

Andrew Watson - White House, TN

Thomas West - Springfield, TN

Austin Wherry - White House, TN

Jackson Wilks - Memphis, TN

Alex Williams - Knoxville, TN

Anthony Williams - Memphis, TN

Cameron Williams - Memphis, TN

Amy Williamson - Goodlettsville, TN

Colton Wilson - Memphis, TN

Dalton Wilson - White House, TN

Jake Wilson - Portland, TN

Michael Wright - Goodlettsville, TN

Donald Young - Columbia, TN

Texas

Ignacio Alcala - San Antonio, TX

Ladislao Alcaraz - Conroe, TX

Jeff Ansley - Buffalo, TX

Trevor Barringer - Willis, TX

Sean Berry - Richards, TX

Bill Brown - San Antonio, TX

Andrew Blake - Whitney, TX

Nathan Boudreau - San Antonio, TX

Eve Bowen - Cleburne, TX

Rudy Brill - Waco, TX

Bill Brown - San Antonio, TX

Jeff Buckley - Midlothian, TX

Allen Bunk - Katy, TX

Jeremy Bupp - Spring Branch, TX

Rebecca Burns - San Angelo, TX

Frank Cabrera - Grand Prairie, TX

William Cabrera - San Antonio, TX

Jacob Castro - San Antonio, TX

Rosalinda Centeno - San Angelo, TX

Rudy Cervantez - Waco, TX

Richard Chapla - Woodway, TX

Adam Clendennen - San Antonio, TX

Christine Cobb - Willis, TX

Jeff Cobb - Willis, TX

Roger Cooper - Belton, TX

Brian Courtney - Houston, TX

Austen Cunningham - Bartlett, TX

Brett Dacy - San Angelo, TX

Ryan Damborsky - Huntsville, TX

Jamey Davis - Fort Worth, TX

Zach Dickson - Fort Worth, TX

Joseph Dingrando - Whitney, TX

Blake Dornak - Huntsville, TX

Billy Doss - Buffalo, TX

Darrel Dunn - Georgetown, TX

San Ramon Escobar - Converse, TX

Ron Fawver - San Angelo, TX

Rigo Fierro - Plainview, TX

Roger Fitzgerald - Wharton, TX

Zachary Flores - San Antonio, TX

Bob Forsyth - Borger TX

Alfredo Funes - San Antonio TX

Chris Garcia - San Antonio, TX

Daniel Garcia - San Antonio, TX

Samuel Garcia - San Antonio, TX

Mauricio Garza - Somerset, TX

Ramon Garza - Mission, TX

Christina Gates - San Antonio, TX

Timothy Gee - Sulphur Springs, TX

Daniel Gonzales - San Angelo, TX

Richard Griffith - San Antonio, TX

Juan Guillen - San Antonio, TX

Edward Gutierrez - San Antonio, TX

Jose Gutierrez - San Antonio, TX

Hector Guzman, Jr. - San Antonio, TX

Garrett Hampton - San Antonio, TX

Micah Hays - San Antonio, TX

Christopher Hernandez - Kingsville, TX

Luis Hernandez - San Antonio, TX

Lupe Hernandez - San Antonio, TX

Justin Hill - Dodge, TX

Nicklas Jackson - San Antonio, TX

Jack Jenkins - Waco, TX

Zach Johnson - San Antonio, TX

Scott Johnston - Lubbock, TX

Kent Kahler- Waco, TX

Marc Kelly- San Antonio, TX

Jamie Kendrick - Belton, TX

Martha Ketchum - San Angelo, TX

Desmond King - San Antonio, TX

Ryan Kramer - San Angelo, TX

Clark Lankford - Huntsville, TX

Daniel Lewis - Spring Branch, TX

Lydia Liles - Fort Worth, TX

Lisa Limon - San Antonio, TX

Frankie Locke - Levelland, TX

Jorge Luis Lopez - San Antonio, TX

Mark Lopez - San Antonio, TX

Steve Lucas - Ennis, TX

Michael Manna - Huntsville, TX

James Marek - Cameron, TX

Jessica Markham - Huntsville, TX

Enrique McGraw - San Antonio, TX

Keith McKenzie - Huntsville, TX

Jonathan Mendez - Huntsville, TX

Nicholas Montez - San Antonio, TX

Pedro Morales - San Antonio, TX

Eric Moreno - San Antonio, TX

Randy Necessary - San Angelo, TX

Jonathan Olguin - San Antonio, TX

Oscar Omenson II - San Antonio, TX

Eric Paluka - Huntsville, TX

John Parker - San Marcos, TX

Steven Pena - San Antonio, TX

Tim Pepper - Brenham - TX

Edner Perez - San Antonio, TX

Zaragosa Perez - San Antonio, TX

Jarod Phillips - Bryan, TX

Ricky Poulter - Alvarado, TX

Darren Power - Fort Worth, TX

Chase Price - Spring, TX

Charles Rainwater - San Antonio, TX

Patrick Reid - Lampasas, TX

Javier Resendez - San Antonio, TX

Alexander Reyes - San Antonio, TX

Jimmie Reynolds - Wichita Falls, TX

Ben Rivera - Grand Prairie, TX

Benito Rodriguez - San Antonio, TX

Ruben Rodriguez - San Antonio, TX

Roy Rost - Waco, TX

Ted Rudny - Coppell, TX

Richard Salas - San Antonio, TX

Jonathon Salazar - San Antonio, TX

Brian Sanchez - San Antonio, TX

Zachery Sanderfer - San Antonio, TX

Denise Sanderson - Fort Worth, TX

Felix Sandoval - Fort Worth, TX

James San Miguel - San Antonio, TX

Brian Seeliger - Huntsville, TX

Jennifer Shaghafi - Buffalo, TX

Dallas Simon - San Antonio, TX

Frank Smith - Georgetown, TX

Paul Solis - San Antonio, TX

J. D. Standley - Huntsville, TX

Luke Stanton - Elm Mott, TX

Jeff Steinbrenner - Temple, TX

Steve Stovall - Fort Worth, TX

Tiffany Stowe - Buffalo, TX

Peter Thompson - San Antonio, TX

Rafail Trevino - Humble, TX

Mark Tucker - Fort Worth, TX

Aaron Underwood - Huntsville, TX

Lisa Vacca - San Antonio, TX

John Valdez - Floresville, TX

Mason Vandecapelle - Floresville, TX

Jay Vanous - Riesel, TX

Vincent Vasquez - San Antonio, TX

Christian Velasquez - San Antonio, TX

Elias Villarreal - San Antonio, TX

Michael Villarreal - San Antonio, TX

Caleb Wandell - Magnolia, TX

Edward Weaver - Cleveland, TX

Raymond Wilkerson - San Antonio, TX

Gary Ybarra - Borger, TX

United Arab Emirates

Fadi Arwani - Abu Dhabi, UAE

Uraguay

Christian Fabian Peluffo Sauda - Montevideo, URY

Utah

Donald Barrett - South Jordan, UT

Joe Halvorsen - Taylorsville, UT

Steve Pantuso - Sandy, UT

Skee Majofsky - Salt Lake, UT

Michael McCarroll - St George, UT

Alex Ross-Hill - St George, UT

Vermont

Kevin Gibson - St Albans, VT

Rick Labelle - South Burlington, VT

Stephen Maglaris - South Burlington, VT

Darren Whitehead - Burlington, VT

Virginia

Edward Eger - Huntingdon, VA

Ray Elliott - Kenbridge, VA

Jerry Eyler - South Hill, VA

Timothy Carson - Locust Grove, VA

Jim Haines - McLean, VA

Damon Hill - Martinsville, VA

Marc Kaegebein - Virginia Beach, VA

Bradford McRae - Appomattox, VA

Robert Mellott - Greencastle, VA

Horace Needham - Portsmouth, VA

Erica Paylor - Greencastle, VA

Kenneth Peterson - Colonial Beach, VA

Thomas Poindexter - Moneta, VA

Don Powell - Richmond, VA

Michael Ratcliff - Blacksburg, VA

Chris Ratcliff - Fredericksburg, VA

Kenneth Reed - Blacksburg, VA

Lori Shackleford - Newport News, VA

Dewayne Straley - Greencastle, VA

Gary Stephens - Portsmouth, VA

Daryle Tolley - Vinton, VA

Jeff Walters - Oak Hall, VA

Rusty Ward - Pounding Mill, VA

Jerry Wilhelm - Fredericksburg, VA

Washington

Jim Aked - Spokane Valley, WA

Philip Baus - Vancouver, WA

Andy Borden - Shelton, WA

Bill Bowen - Sunnyside, WA

Kedrick Browne - AirwayHeights, WA

Thomas Connors - Spokane, WA

Gary Diamond - Ellensburg, WA

Charles Dumont - Belfair, WA

Nicholas Dykeman - Spokane, WA

Matt Eberle - Seattle, WA

Shane Faucher - Langley, WA

Milton Goldson - Spokane, WA

Roylene Hamilton - Vancouver, WA

Joshua Hash - Cheney, WA

Jason Long - Airway Heights, WA

Steven Markie - Deer Park, WA

Bill Meyer - Vancouver, WA

Connor Mize - Spokane, WA

Mark Morton - Kenmore, WA

Wesley Monske - Bremerton, WA

Crystal Olson - Kennewick, WA

Jeff Ramsey - Port Angeles, WA

Stacey Rogers - Spokene Valley, WA

Michael Stokes - Cheney, WA

Javier Valdez - Spokane, WA

West Virginia

Dana Bach - New Martinsville, WV

Raymond Bevan - Cross Lanes, WV

David Cumley - Falling Water, WV

Mae Faircloth - Martinsburg, WV

Craig Farnen - Parkersburg, WV

Larry Fox - Parkersburg, WV

Steven Helms - Charles Town, WV

David Howell - New Martinsville, WV

Dave Riggs - Parkersburg, WV

Wisconsin

Richard Bainter - Oconomowoc, WI

Mike Bastien - Marinette, WI

Roy Bittner - Marinette, WI

Jeremy Conley - Boscobel, WI

Greg Bozich - Appleton, WI

David Dashner - Oak Creekd, WI

Justin Farrell - West Allis, WI

Rick Fitzl - Eau Claire, WI

D. H. Grim - Kenosha, WI

Craig Hayward - Marinette, WI

Finis Hill - Sturgeonbay, WI

David Isaacs - Eau Claire, WI

Martin Kostka - Stevens Point, WI

Kathy Kurtz - Kenosha, WI

Ross Nevienski - Marathon, WI

Sam Plass - Appleton, WI

Roger Pohlson - Kenosha, WI

Dave Scott - Marinette, WI

Phil Thieschafer - Spokane, WI

Jeff Wahl - Rice Lake, WI

Don Wirtz - Malone, WI

Bob Wolff - Marinette, WI