R17C10CB
この製品について
  • Height = 85,0 mm; Outside Diameter Top = 70,0 mm; Outside Diameter Bottom = 70,0 mm; Inside Diameter Top = 29,5 mm; Nominal Micron Rating = 10 µm; Bypass Valve Opening Pressure = 1,7 bar; Beta Ratio = 2/10; Flow Type = Full flow / By-pass flow; Flow Direc
  • Industrial Hydraulics
GTINコード :
製品詳細
データがありません
Height 85 mm
Inside Diameter Top 29.5 mm
Outside Diameter Bottom 70 mm
Outside Diameter Top 70 mm