R55D10EV5
この製品について
  • Height = 167,0 mm; Outside Diameter Top = 55,0 mm; Outside Diameter Bottom = 55,0 mm; Inside Diameter Top = 26,0 mm; Nominal Micron Rating = 10 µm; Beta Ratio = 200/9.9; Beta Ratio 2 = 1000/12.4; Flow Type = Full flow; Flow Direction = Outside-In; Capacit
  • Industrial Hydraulics
GTINコード : 765809819559
製品詳細
データがありません
Height 167 mm
Inside Diameter Top 26 mm
Outside Diameter Bottom 55 mm
Outside Diameter Top 55 mm