R17C25CB
เกี่ยวกับสินค้านี้
  • ความสูง = 85,0 mm; Outside Diameter Top = 70,0 mm; Outside Diameter Bottom = 70,0 mm; Inside Diameter Top = 29,5 mm; Nominal Micron Rating = 25 µm; แรงดันในการเปิดบายพาสวาล์ว = 1,7 bar; Beta Ratio = 2/25; Flow Type = Full flow / By-pass flow; Flow Directi