R55D10EV5
เกี่ยวกับสินค้านี้
  • ความสูง = 167,0 mm; Outside Diameter Top = 55,0 mm; Outside Diameter Bottom = 55,0 mm; Inside Diameter Top = 26,0 mm; Nominal Micron Rating = 10 µm; Beta Ratio = 200/9.9; Beta Ratio 2 = 1000/12.4; Flow Type = Full flow; Flow Direction = Outside-In; Capaci