W01AG500
เกี่ยวกับสินค้านี้
  • ความสูง = 212,1 mm; Outside Diameter Top = 50,0 mm; Outside Diameter Bottom = 50,0 mm; Inside Diameter Top = 24,4 mm; Inside Diameter Bottom = 24,4 mm; Nominal Micron Rating = 10 µm; Beta Ratio = 200/9.9; Beta Ratio 2 = 1000/12.4; Flow Type = Full flow; F