R55D10EV5
關於此品項
  • 高度 = 167,0 mm; Outside Diameter Top = 55,0 mm; Outside Diameter Bottom = 55,0 mm; Inside Diameter Top = 26,0 mm; Nominal Micron Rating = 10 µm; Beta Ratio = 200/9.9; Beta Ratio 2 = 1000/12.4; Flow Type = Full flow; Flow Direction = Outside-In; Capacity =;
  • Industrial Hydraulics
GTIN 代碼: 765809819559
產品細節
無可用資料
高度 167 mm
Inside Diameter Top 26 mm
Outside Diameter Bottom 55 mm
Outside Diameter Top 55 mm