R96C25GV
關於此品項
  • 高度 = 199,0 mm; Outside Diameter Top = 58,8 mm; Outside Diameter Bottom = 58,8 mm; Inside Diameter Top = 28,3 mm; Nominal Micron Rating = 25 µm; 旁通閥開啟壓力 = 2,5 bar; Beta Ratio = 200/20.7; Beta Ratio 2 = 1000/26.6; Flow Type = Full flow / By-pass flow; Flow;
  • Industrial Hydraulics
GTIN 代碼: 765809776388
產品細節
無可用資料
高度 199 mm
Inside Diameter Top 28.3 mm
Outside Diameter Bottom 58.8 mm
Outside Diameter Top 58.8 mm