R17C25CB
關於此品項
  • 高度 = 85,0 mm; Outside Diameter Top = 70,0 mm; Outside Diameter Bottom = 70,0 mm; Inside Diameter Top = 29,5 mm; Nominal Micron Rating = 25 µm; 旁通閥開啟壓力 = 1,7 bar; Beta Ratio = 2/25; Flow Type = Full flow / By-pass flow; Flow Direction = Outside-In; Capacit
  • Industrial Hydraulics
GTIN 代碼:
產品細節
無可用資料
高度 85 mm
Inside Diameter Top 29.5 mm
Outside Diameter Bottom 70 mm
Outside Diameter Top 70 mm